Justin TV’de Maçlar Ücretsiz Nasıl İzlenir?

http://www.justin.tv adresinden girilebilen ve maçları canlı olarak takip edebileceğiniz bir site. Bu site özellikle her NBA maçını yayınlamasıyla ünlü. “Justin.tv alanında ne kadar çok sayfa olursa olsun kaliteli bir adresten izlemenin farkını hiçbir sayfada bulamazsınız. Bu yüzden maç izlemek isteyenlerin seçeceği bu adreste kaliteli ve gerçek görüntüleri bulabileceksiniz. Maç izlerken herkesten daha ayrıcalıklı bir sayfada bulunmanın verdiği coşku ve heyecanı başka bir yerde bulamayacaksınız. Maç izlerken kesilen yayınlar karıncalanan ekranlar ve maç görüntüsü sunmayan sürekli reklam veren adresleri bir kenara bırakabileceğiniz bu adres tam size göre. Maçı doğru adresten izleyerek eğlence ve enerji dolu bir maç fırtınasına kapılın ve internetin sunduğu imkanlardan olan justin tv’den maç izleme fırsatını kaçırmayın.”

“Maç izlerken seveceğiniz kanallar arasında en kaliteli hizmeti sunan justin tv hem ücretsiz hem de lig tv maçlarını gösteren bir kanal olması sayesinde pek çok futbol severin buluşma noktası olmuştur. Maç izlemek ve lig maçlarındaki o heyecanı tatmak adına lig tv yayını yapan kafelere gitmek yerine oturduğunuz yerden justin tv izle adresine tıklamanız size maç keyfini fazlasıyla yaşatacaktır. Maç izlerken sadece bir tıkla canlı maç izliyor olmanın konforunu yaşayacaksınız. Futbolun yanında basketbol maçları, NBA maçları ve dünya üzerinde yabancı takımların yaptığı maçları bu adresten izleyebileceksiniz.”

Kaynak: yedirenkhaber.com

Yukarıda justintv ile ilgili çok heyecanlı tanımlar yapılmış. Bu heyecanlı tanımları internetten muhtelif sitelerden buldum. Fakat unutmayalım ki justintv’de izleyeceğimiz maçlar, o yayını yapan gerçek kanalların hakkına girmektir. Kısacası kul hakkına girmiş oluyoruz. Digitürk vb. maç yayınlayan kanalların aylık ücretlerinin pahalı olması bizlere o kanalları korsan izleme hakkı tanımıyor lütfen bunu unutmayalım. Karnımız aç iken nasıl gidip bakkaldan ekmek çalmıyorsak, maç izleyemediğimiz zaman da justintv vb. internet sitelerine başvurmamamız gerektiğini düşünmekteyim 😉

Daha yaşanılabilir bir dünya için hepimizin yerine getirmek zorunda olduğu görevler bulunmaktadır. Çocuklarımıza ve gençlerimize eğriyi ve doğruyu iyi anlatmamız gereken bir devirde yaşadığımızı sakın unutmayalım.

Kalın sağlıcakla..

OKUDUNUZ MU?

2014 Yılı Erzincan Mahalli İdareler (Belediye) Seçim Sonuçları

2014 yılı Erzincan Mahalli İdareler (Belediye) seçim sonuçları aşağıda mevcuttur. Veriler Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK)’ndan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kontrolü * CAPTCHA kodu zaman aşımına uğradı. Lütfen CAPTCHA kodunu tekrar yükleyin.